KONST / Litografier / Färglitografi 13115532
nr 1311 5532
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad, oramat löst blad, bladets mått: 84x62 cm
måndag 2 mars 2020
kl 20:07:06
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann